Levné Letenky do Paříže

Letecky do Paříže

Paříž je jedním z nejromantičtějších měst v Evropě a možná i na světě vůbec. Město skýtá nejen zábavu a poznání, ale i klidná místa odpočinku a relaxace. Každý jistě ví, co představuje Eiffelova věž, Vítězný oblouk či gotická katedrála Notre Dame. To vše jsou hlavní dominanty Paříže, která je ideálním místem na eurovíkend či zajímavou dovolenou. Levné letenky do Paříže je nejlepší zakoupit v předstihu.

Levná cesta

Díky nízkonákladovým společnostem je aktuálně cesta do Paříže z České republiky opravdu snadná a levná. Ceny začínají od 1500 Kč, pokud si dokážete letenku rezervovat s dostatečným předstihem. Na poslední chvíli pak vychází letecká doprava na zhruba 3 000 Kč. Během letu, který trvá zhruba 1,5 hodiny se ani nestihnete rozkoukat a již budete v Paříži.

Zajímavosti Paříže

Jak již bylo řečeno v úvodu Eiffelova věž, Vítězný oblouk a Notre Dame jsou hlavní památky, které nikdo nesmí při své návštěvě Paříže minout. K dalším je třeba také zařadit Latinskou čtvrť se Sorbonou, Invalidovnu, kde je umístěna slavná Napoleonova hrobka a samozřejmě Louvre s obrazem Mony Lisy.

Víc podrobností o městě Paříž.

Levné letenky do Paříže

Novinky

11-08-2011 - Levné letenky do Thajska

Thajsko je velmi oblíbenou oblastí pro turisty z každého koutu světa. Zkuste se podívat na levné letenky do Thajska, ceny jsou opravdu příznivé. Při výletu/dovolené do Thajska je důležité brát v potaz, že letenka je nejdražší část dovolené.

05-05-2010 - Nízkonákladové společnosti

Pokud se chcete přepravovat letecky levně, musíte vyhledat nízkonákladové letecké společnosti. jsou to například raynar, easyjet, atp. Tyto společnosti se zaměřují na levnou leteckou dopravu po celém světě. Ceny se pohybují velmi nízko a když narazíte na speciální akci, můžete letět skoro zadarmo.

15-03-2011 - Levné letenky do celého světa

Hledáte levné letenky? Potom musíte využít nizkonákladové letecké společnosti. Vás let sice nebude mít takový komfort jako u normálních společností, ale je to ideální kombinace levného a přitom bezpečného lítání. Letenky do Paříže jsou u nás velice oblíbené.