Letecky do USA

Letecky do USA

USA, tedy Amerika, je zemí neskutečných možností. Každý, kdo jednou Ameriku navštívil, se sem znovu a znovu vrací, jelikož je stále co nového objevovat a prozkoumávat. Nejen památky, ale i mentalita místních lidí je naprosto odlišná od toho, co známe z Evropy či Asie. Američané mají svůj osobitý styl, který někomu vadí a jiní ho obdivují.

Cestování do USA

Cesta do USA není prakticky jiná než pomocí letecké dopravy. Některé zaoceánské lodě tuto pouť sice praktikují, ale zde nejde o dopravení se do Ameriky, ale o odpočinek a dovolenou již na lodi. Takže letecky je prakticky jediná schůdná možnost. Letenky se pohybují v závislosti na tom, na které pobřeží je let zakoupen. Východní část, kde se nachází města jako New York, Boston či Filadelfie nabízí letenky zhruba od deseti tisíc korun. Na západní pobřeží do Los Angeles, San Franciska či Washingtonu jsou letenky nepatrně dražší zhruba od 15 000 Kč. Vždy ale záleží na termínu a včasné rezervaci. Tím se dá ušetřit pěkných pár tisíc.

Zajímavosti v USA

Zajímavostí je v USA snad milion. A možná dokonce víc. Již sám New York nabízí tolik památek a zajímavých míst, že by to vystačilo na celou knihu. Rozhodně ale Socha svobody je tou hlavní dominantou, pro kterou je New York navštěvován miliony a miliony turistů každý rok. Z přírodních krás stojí za zmínku určitě Niagarské vodopády a Yellowstone národní park. Avšak Amerika skrývá taková přírodní a kulturní bohatství, že je nutné to vidět. Slova zde prostě nestačí. Levné letenky do USA jsou nejvíce vyhledávané na jaře.

Nejlevnější letenky do USA

Novinky

11-08-2011 - Levné letenky do Thajska

Thajsko je velmi oblíbenou oblastí pro turisty z každého koutu světa. Zkuste se podívat na levné letenky do Thajska, ceny jsou opravdu příznivé. Při výletu/dovolené do Thajska je důležité brát v potaz, že letenka je nejdražší část dovolené.

05-05-2010 - Nízkonákladové společnosti

Pokud se chcete přepravovat letecky levně, musíte vyhledat nízkonákladové letecké společnosti. jsou to například raynar, easyjet, atp. Tyto společnosti se zaměřují na levnou leteckou dopravu po celém světě. Ceny se pohybují velmi nízko a když narazíte na speciální akci, můžete letět skoro zadarmo.

15-03-2011 - Levné letenky do celého světa

Hledáte levné letenky? Potom musíte využít nizkonákladové letecké společnosti. Vás let sice nebude mít takový komfort jako u normálních společností, ale je to ideální kombinace levného a přitom bezpečného lítání. Letenky do Paříže jsou u nás velice oblíbené.